Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Ewa Jankowska, Warszawa Ochota

Created by Ewa Seremak with Webwave CMS  Copyright 2017 Lorem Ipsum/stock.adobe.com

+48 600 163 561

 Umów się→  

Przepraszam, jeżeli czasem nie mogę odebrać telefonu... 😃

 

 

Warszawa - Ochota - Szczęśliwice

Ul.Włodarzewska 72

Zabiegi

Kwasy Twoja nowa skóra..

Kwasy w kosmetyce.
Kwasy w kosmetyce.

Kilka słów o kwasach?

 

Chyba każdy słyszał o kąpielach Kleopatry w mleku... 

Przecierano też twarz i ciało owocami.  Już wtedy wykorzystywano wspaniałe cechy cytryny, jabłek, wina. Czyli nieświadomie stosowano właściwości kwasu mlekowego, winowego, cytrynowego czy pirogronowego. Od tamtej pory naprawdę duuużo się zmieniło! Obecnie kwasy to ogromna i bardzo nowoczesna część kosmetologii. To kosmetyki, które wykorzystują najnowsze technologie. Zabiegi kwasami przeznaczone są dla każdego rodzaju cery i dla osób w dowolnym wieku. Cerze dojrzałej przywracają witalność. Niwelują drobne zmarszczki i przebarwienia. Zmęczonej i szarej dodają blasku. Tłustej pomagają w walce z zaskórnikami i nad produkcją serum. Wbrew wszelkim mitom skóra poddana działaniu  preparatu z kwasem nie odpada płatami! No, chyba, że taki jest cel zabiegu 😁 Niezależnie od typu skóry - po zabiegu pozostaje ona nawilżona, napięta i wygładzona. Ma promienny i zdrowy wygląd. Długo można wymieniać dobroczynny wpływ kwasów na skórę ❤️❤️Skuteczność zabiegów zależy oczywiście od stanu skóry, rodzaju kwasu, jego właściwości, stężenia, częstotliwości i ilości wykonanych zabiegów. Świetne efekty dają w skojarzeniu z innymi technikami, np. z mikrodermabrazją. 

 

 

Należy bezwzględnie pamiętać o przeciwwskazaniach. Np. wirusowe i bakteryjne zapalenia skóry, liczne brodawki i znamiona w miejscu zabiegowym, stosowanie retinoidów i innych terapii dermatologicznych, trądzik różowaty, podrażnienia skóry, stany ropne, otarcia, ciąża, laktacja… Ze względu na to, że skóra jest nadwrażliwa na słońce i mróz, zabiegi najlepiej wykonywać jest jesienią i wiosną. Pamiętajmy, że kwas + słońce = przebarwienie. Podczas terapii kwasami i po jej zakończeniu należy odpowiednio dbać o skórę i stosować kremy z filtrami!!

 

 

Zabiegi z użyciem Kwasów:

Peeling Retises CT "Yellow Peel" Wskazania do zabiegu: plamy pigmentacyjne, przebarwienia, skóra z widocznymi oznakami starzenia, zanieczyszczeniami, łojotokiem, piegami, melasmą. Naskórek w ciągu kilku dni po zabiegu jest złuszczany, a pory odblokowane. Jak po każdym głębokim złuszczaniu skóra staje się delikatna, bardziej czysta, i napięta. Efekty po zabiegu: rozświetlenie cery, rozjaśnienie przebarwień hormonalnych, po-słonecznych czy pozapalnych, pory zostają zwężone a skóra mniej się przetłuszcza. Peeling chemiczny pobudza procesy odnowy w głębszych warstwach skóry,ujędrnia skórę, zwiększając jej gęstość. Widocznie poprawia owal twarzy. 

 

Peeling PQ Age - innowacyjność tego peelingu polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni, nie powoduje widocznego złuszczania! Zabieg jest doskonałą propozycją dla osób które szukają szybkiego, bezbolesnego oraz nieinwazyjnego sposobu na piękną, zdrową skórę. Polecany również dla delikatnej, cienkiej i suchej skóry. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regenerując najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny, ale wyraźnie widoczny sposób! Już po jednym zabiegu twarz jest odmłodzona, przebarwienia są rozjaśnione, owal twarzy poprawiony, zmarszczki spłycone i wypełnione a cera promienieje! Dodatkową jego zaletą jest to, że można wykonywać go przez cały rok - nie uwrażliwia skóry na słońce.

 

W gabinecie używam preparatów renomowanej firmy MEDI-DERMA