Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Ewa Jankowska, Warszawa Ochota

Created by Ewa Seremak with Webwave CMS  Copyright 2017 Lorem Ipsum/stock.adobe.com

+48 600 163 561

 Umów się→  

Przepraszam, jeżeli czasem nie mogę odebrać telefonu... 😃

 

 

Warszawa - Ochota - Szczęśliwice

Ul.Włodarzewska 72

Zabiegi

Mezoterapia młodsza i piękniejsza Ty...

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia

Mezoterapia igłowa czyli biorewitalizacja skóry
Mezoterapia igłowa to sprawdzona od lat doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji, a także doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu wypełniaczy, botoksu czy laserów. Duża popularność tej metody jest wynikiem szybko widocznych i długotrwale utrzymujących się efektów rewitalizacyjnych. To wpływa na zadowolenie i samopoczucie klientów.


Mezoterapia - zasada działania
Zabieg polega na bezpośredniej suplementacji poprzez wstrzykiwanie substancji leczniczych lub preparatów mających opóźnić proces starzenia się skóry. Wykorzystuje się roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących, regenerujących i odżywczych dobieranych w zależności od potrzeb pacjenta lub pod kątem likwidacji konkretnego problem. Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu kremem Ella i jest prawie bezbolesny.


Kiedy stosować:

  • siateczka zmarszczek na skórze 

  • zmarszczki wokół oczu, ust, na szyi i dekolcie 

  • skóra wiotka, tracąca sprężystość i elastyczność 

  • skóra odwodniona, przesuszona 

  • skóra pozbawiona blasku, szara, wyglądająca na zmęczoną 

  • przygotowanie skóry do opalania lub odnowa po kąpielach słonecznych  

  • podtrzymywanie efektów zabiegów medycyny estetycznej – np. po podaniu wypełniaczy  

  • profilaktycznie – aby spowolnić procesy starzenia skóry i nadać jej ładniejszy wygląd 

  
Efekty:
Mezoterapia czyli biorewitalizacja skóry działa lepiej od najdroższego i najbardziej zaawansowanego technologicznie kremu, ponieważ jest w stanie dostarczyć  substancje aktywne bezpośrednio do skóry właściwej na głębokość nawet 4-6 mm. Zastosowanie mezoterapii powoduje zatrzymanie i związanie wody w skórze a także pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny co powoduje wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Można powiedzieć, że dostarczenie skórze koktajlu zawierającego substancje aktywne sprawia, że zaczyna ona na nowo żyć i prawidłowo funkcjonować. Dzięki mezoterapii jesteśmy w stanie skorygować zmarszczki i przywrócić gładkość oraz koloryt skórze. Nazywana jest bezoperacyjnym liftingiem i w pełni na tę nazwę zasługuje

Mezoterapia igłowa przynosi najlepszy efekt, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów.

 

Zwykle jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zabiegi najlepiej przeprowadzać zimą lub wczesną wiosną, gdyż słońce może powodować przebarwienia w miejscu iniekcji.